Vivo Pad6 Pro
Vivo Pad6 Pro xüsusiyyətləri
Ümumi məlumat
| Brend | Vivo |
| Model adı | Pad6 Pro |
| Təqdimat tarixi | 30 Mart 2026, Bazar Ertəsi |
| Buraxılış tarixi | 03 Aprel 2026, Cümə |
| Vəziyyət | Tezliklə satışda |
| Qiymətlər | €570 |
Dizayn
| Hündürlük | 297 mm (11.69 düym) |
| En | 199.8 mm (7.87 düym) |
| Qalınlıq | 6.2 mm (0.24 düym) |
| Çəki | 663 qram (23.39 oz) |
| Korpus materialı | Arxa: Alüminium Çərçivə: Alüminium Ön: Şüşə |
| Rənglər | Mavi, Boz, Bənövşəyi |
| Dizayn detalları | Stylus dəstəyi |
Ekran
| Ekran növü | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü | 13.2 düym |
| Ekran icazəsi | 2512 × 3840 piksel |
| Yeniləmə tezliyi | 144 Hz |
| Tərəf nisbəti | 3:2 |
| Piksel sıxlığı | 348 ppi |
| Ekran/gövdə nisbəti | ≈ 86.8% |
| Maksimum parlaqlıq | 1200 cd/m² |
| Toxunma ekranı | Bəli |
| Çərçivəsiz ekran | Xeyr |
| Ekran xüsusiyyətləri | 1 milyard rəng Kapasitiv toxunma ekranı HDR Çox nöqtəli toxunma ekranı |
Donanım
| Çipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU nüvələrinin sayı | 8 |
| İstehsal prosesi | 3 nm |
| CPU maksimum tezliyi | 4.6 GHz |
| CPU arxitekturası | 64-bit |
| Mikroarxitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Qrafik prosessor (GPU) | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Daxili yaddaş | 256GB, 512GB |
| Daxili yaddaş tipi | UFS 4.1 |
| Konfiqurasiyalar | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Xeyr |
Proqram təminatı
| Əməliyyat sistemi | Android 16 (Baklava) |
| İstifadəçi interfeysi | OriginOS 6 |
Əsas kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 13 MP |
| Flaş | Bəli |
| Flaş tipi | LED flaş |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Panorama |
Ön kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 8 MP |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 1080p @ 30 fps |
Batareya
| Tutum | 13000 mAh |
| Naqilli şarj sürəti | 66 W |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Tərs kabel ilə şarj |
Şəbəkə
| Mobil şəbəkə | Xeyr |
Bağlantı
| Wi-Fi | Bəli ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi funksiyaları | Dual-band |
| Bluetooth | Bəli, v5.4 |
| USB portları | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB bağlantısı | USB vasitəsilə şarj, USB kütləvi yaddaş cihazı (UMS) |
| NFC | Xeyr |
Multimedia
| Səsucaldan | Bəli |
| 3,5 mm qulaqcıq çıxışı | Xeyr |
| Səs formatları | 8 dinamik, Stereo dinamiklər |
| FM radio | Xeyr |
Əlavə xüsusiyyətlər
| Sensorlar | Akselerometr Giroskop Yaxınlıq sensoru (yalnız aksesuarlar üçün) |
| Əlavə funksiyalar | USB Power Delivery |
Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.
Vivo Pad6 Pro şəkilləri
Tez-tez verilən suallar
-
Vivo Pad6 Pro-ın qiyməti nə qədərdir?
Vivo Pad6 Pro-ın qiyməti €570-dir və yaxın günlərdə dəyişə bilər.
-
Vivo Pad6 Pro üçün gözlənilən satış tarixi nədir?
Vivo Pad6 Pro 03 Aprel 2026, Cümə-də satışa çıxacaq.
-
Vivo Pad6 Pro hazırda mağazalarda varmı?
Xeyr, Vivo Pad6 Pro hələ satışa çıxmayıb, ona görə mağazalarda yoxdur.
-
Vivo Pad6 Pro-ın çəkisi nə qədərdir?
Vivo Pad6 Pro təxminən 663 qramdır.
-
Vivo Pad6 Pro-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?
Vivo Pad6 Pro-ın ekranı 13.2 düymdür.
-
Vivo Pad6 Pro-da neçə kamera var?
Vivo Pad6 Pro-ın arxa tərəfində Tək kamera, ön tərəfində isə Tək kamera var.