Ulefone Armor X8i
Ulefone Armor X8i xüsusiyyətləri
Ümumi məlumat
| Brend | Ulefone |
| Model adı | Armor X8i |
| Təqdimat tarixi | 23 Sentyabr 2021, Cümə Axşamı |
| Buraxılış tarixi | 23 Sentyabr 2021, Cümə Axşamı |
| Vəziyyət | Satışda |
| Qiymətlər | €150 |
Dizayn
| Hündürlük | 160.3 mm (6.31 düym) |
| En | 79 mm (3.11 düym) |
| Qalınlıq | 13.8 mm (0.54 düym) |
| Çəki | 256 qram (9.03 oz) |
| Rənglər | Qara, Narıncı, Qırmızı |
| Qorunma dərəcəsi | Toza davamlı Suya davamlılıq |
| Qorunma sertifikatları | IP68, IP69K |
Ekran
| Ekran növü | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü | 5.7 düym |
| Ekran icazəsi | 720 × 1440 piksel |
| Tərəf nisbəti | 18:9 |
| Piksel sıxlığı | 282 ppi |
| Ekran/gövdə nisbəti | ≈ 66.2% |
| Ekran qoruması | Düşməyə davamlı (1,2 m-ə qədər), MIL-STD-810G standartına uyğun |
| Toxunma ekranı | Bəli |
| Çərçivəsiz ekran | Bəli |
| Ekran xüsusiyyətləri | Kapasitiv sensor ekran Çox nöqtəli toxunma ekranı |
Donanım
| Çipset | MediaTek Helio A25 |
| CPU nüvələrinin sayı | 8 |
| İstehsal prosesi | 12 nm |
| CPU maksimum tezliyi | 1.8 GHz |
| CPU arxitekturası | 64-bit |
| Mikroarxitektura | Cortex-A53 |
| Yaddaş tipi | LPDDR4X |
| Qrafik prosessor (GPU) | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Daxili yaddaş | 32GB |
| Daxili yaddaş tipi | eMMC 5.1 |
| Konfiqurasiyalar | 32GB 3GB RAM |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Bəli |
| Kart yuvası | microSDXC |
Proqram təminatı
| Əməliyyat sistemi | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Əsas kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Geniş bucaqlı ) Avtomatik flaş |
| Flaş | Bəli |
| Flaş tipi | Cüt LED flaş |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Yüksək Dinamik Aralıq (HDR) Panorama |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 1080p @ 30 fps |
Ön kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 8 MP, ƒ/2.4 |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 1080p @ 30 fps |
Batareya
| Növ | Li-Poly |
| Tutum | 5080 mAh |
| Naqilli şarj sürəti | 10 W |
Şəbəkə
| SIM kart sayı | İki SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE dəstəyi | Bəli |
| Məlumat ötürmə sürəti | LTE Cat7 300/150 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G tezlikləri | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G tezlikləri | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G tezlikləri | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Bəli ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi funksiyaları | Mobil Hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bəli, v5.0 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 |
| USB bağlantısı | USB vasitəsilə şarj, USB kütləvi yaddaş cihazı (UMS) |
| GPS | Bəli |
| GPS funksiyaları | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Bəli |
Multimedia
| Səsucaldan | Bəli |
| 3,5 mm qulaqcıq çıxışı | Bəli |
| FM radio | Bəli |
Əlavə xüsusiyyətlər
| Sensorlar | Akselerometr Kompas / Maqnitometr Barmaq izi sensoru Yaxınlıq sensoru |
Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.
Ulefone Armor X8i rəyləri
Video icmallar
Ulefone Armor X8i şəkilləri
Tez-tez verilən suallar
-
Ulefone Armor X8i-ın qiyməti nə qədərdir?
Ulefone Armor X8i-ın qiyməti €150-dir və yaxın günlərdə dəyişə bilər.
-
Ulefone Armor X8i nə vaxt satışa çıxıb?
Ulefone Armor X8i rəsmi olaraq 23 Sentyabr 2021, Cümə Axşamı-də təqdim edilib.
-
Ulefone Armor X8i hazırda mağazalarda varmı?
Bəli, Ulefone Armor X8i istehsaldadır və mağazalarda satılır.
-
Ulefone Armor X8i-ın çəkisi nə qədərdir?
Ulefone Armor X8i təxminən 256 qramdır.
-
Ulefone Armor X8i-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?
Ulefone Armor X8i-ın ekranı 5.7 düymdür.
-
Ulefone Armor X8i 5G dəstəkləyir?
Xeyr, Ulefone Armor X8i 5G şəbəkəsini dəstəkləmir.
-
Ulefone Armor X8i-da neçə kamera var?
Ulefone Armor X8i-ın arxa tərəfində Tək kamera, ön tərəfində isə Tək kamera var.