Ulefone Armor 27
Ulefone Armor 27 xüsusiyyətləri
Ümumi məlumat
| Brend | Ulefone |
| Model adı | Armor 27 |
| Təqdimat tarixi | 01 Noyabr 2024, Cümə |
| Buraxılış tarixi | 01 Noyabr 2024, Cümə |
| Vəziyyət | Satışda |
| Qiymətlər | €340 |
Dizayn
| Hündürlük | 182.8 mm (7.20 düym) |
| En | 86.8 mm (3.42 düym) |
| Qalınlıq | 18.5 mm (0.73 düym) |
| Çəki | 441 qram (15.56 oz) |
| Rənglər | Qara |
| Qorunma dərəcəsi | Toz və suya davamlı (yüksək təzyiqli su jeti zərbələrinə qarşı dayanır; 30 dəqiqə ərzində 2 m dərinliyə qədər batırmaq mümkündür) |
| Qorunma sertifikatları | IP68, IP69K |
Ekran
| Ekran növü | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü | 6.78 düym |
| Ekran icazəsi | 1080 × 2460 piksel |
| Yeniləmə tezliyi | 120 Hz |
| Piksel sıxlığı | 396 ppi |
| Ekran/gövdə nisbəti | ≈ 68.8% |
| Ekran qoruması | Corning Gorilla Glass Victus şüşəsi, Düşməyə davamlı (2 m-ə qədər), MIL-STD-810H standartına uyğun, Mohs səviyyə 4 |
| Toxunma ekranı | Bəli |
| Çərçivəsiz ekran | Xeyr |
| Ekran xüsusiyyətləri | Kapasitiv toxunma ekranı Çox nöqtəli toxunma ekranı |
Donanım
| Çipset | MediaTek Helio G99 |
| CPU nüvələrinin sayı | 8 |
| İstehsal prosesi | 6 nm |
| CPU maksimum tezliyi | 2.2 GHz |
| CPU arxitekturası | 64-bit |
| Mikroarxitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Yaddaş tipi | LPDDR4X |
| Qrafik prosessor (GPU) | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Daxili yaddaş | 256GB |
| Daxili yaddaş tipi | UFS 2.2 |
| Konfiqurasiyalar | 256GB 12GB RAM |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Bəli |
| Kart yuvası | microSDXC |
Proqram təminatı
| Əməliyyat sistemi | Android 14 (Upside Down Cake) |
Əsas kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Üçlü kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Geniş bucaqlı ), 1.2 μm, 1/1.31" Sensor ölçüsü PDAF 50 MP, ƒ/2.2, 117° ( Ultra geniş bucaqlı ) 64 MP, ƒ/1.8 ( Gecə görmə modulu ) 2 infraqırmızı işıq |
| Flaş | Bəli |
| Flaş tipi | Cüt LED flaş |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Yüksək Dinamik Aralıq (HDR) Panorama |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Ön kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Geniş bucaqlı ), 0.8 μm |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
Batareya
| Növ | Li-Poly |
| Tutum | 10600 mAh |
| Naqilli şarj sürəti | 33 W |
| Naqilsiz şarj dəstəyi | Bəli |
| Naqilsiz şarj sürəti | 30 W |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Tərs simsiz şarj |
Şəbəkə
| SIM kart sayı | İki SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Məlumat ötürmə sürəti | LTE, HSPA |
| 2G tezlikləri | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G tezlikləri | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G tezlikləri | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Bəli ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi funksiyaları | Dual-band |
| Bluetooth | Bəli, v5.2 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB bağlantısı | USB vasitəsilə şarj, USB kütləvi yaddaş cihazı (UMS) |
| GPS | Bəli |
| GPS funksiyaları | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Bəli |
Multimedia
| Səsucaldan | Bəli |
| 3,5 mm qulaqcıq çıxışı | Bəli |
| FM radio | Bəli |
Əlavə xüsusiyyətlər
| Sensorlar | Akselerometr Barometr Kompas Giroskop Yaxınlıq sensoru Yan barmaq izi sensoru |
| Əlavə funksiyalar | Aksesuar konnektoru (Ulefone endoskop, mikroskop) |
Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.
Ulefone Armor 27 şəkilləri
Tez-tez verilən suallar
-
Ulefone Armor 27-ın qiyməti nə qədərdir?
Ulefone Armor 27-ın qiyməti €340-dir və yaxın günlərdə dəyişə bilər.
-
Ulefone Armor 27 nə vaxt satışa çıxıb?
Ulefone Armor 27 rəsmi olaraq 01 Noyabr 2024, Cümə-də təqdim edilib.
-
Ulefone Armor 27 hazırda mağazalarda varmı?
Bəli, Ulefone Armor 27 istehsaldadır və mağazalarda satılır.
-
Ulefone Armor 27-ın çəkisi nə qədərdir?
Ulefone Armor 27 təxminən 441 qramdır.
-
Ulefone Armor 27-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?
Ulefone Armor 27-ın ekranı 6.78 düymdür.
-
Ulefone Armor 27 5G dəstəkləyir?
Xeyr, Ulefone Armor 27 5G şəbəkəsini dəstəkləmir.
-
Ulefone Armor 27-da neçə kamera var?
Ulefone Armor 27-ın arxa tərəfində Üçlü kamera, ön tərəfində isə Tək kamera var.