Ulefone Armor 24
Ulefone Armor 24 xüsusiyyətləri
Ümumi məlumat
| Brend | Ulefone |
| Model adı | Armor 24 |
| Təqdimat tarixi | 01 Sentyabr 2023, Cümə |
| Buraxılış tarixi | 01 Sentyabr 2023, Cümə |
| Vəziyyət | Satışda |
| Qiymətlər | €260 |
Dizayn
| Hündürlük | 181.2 mm (7.13 düym) |
| En | 87 mm (3.43 düym) |
| Qalınlıq | 27.5 mm (1.08 düym) |
| Çəki | 647 qram (22.82 oz) |
| Rənglər | Qara |
| Qorunma dərəcəsi | Toza davamlı Suya davamlılıq |
| Qorunma sertifikatları | IP68, IP69K |
Ekran
| Ekran növü | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü | 6.78 düym |
| Ekran icazəsi | 1080 × 2460 piksel |
| Yeniləmə tezliyi | 120 Hz |
| Piksel sıxlığı | 396 ppi |
| Ekran/gövdə nisbəti | ≈ 69.2% |
| Ekran qoruması | Corning Gorilla Glass 5 şüşəsi, Düşməyə davamlı (1,5 m-ə qədər), MIL-STD-810H standartına uyğun, Mohs səviyyə 4 |
| Toxunma ekranı | Bəli |
| Çərçivəsiz ekran | Xeyr |
| Ekran xüsusiyyətləri | Kapasitiv toxunma ekranı Çox nöqtəli toxunma ekranı |
Donanım
| Çipset | MediaTek Helio G96 |
| CPU nüvələrinin sayı | 8 |
| İstehsal prosesi | 12 nm |
| CPU maksimum tezliyi | 2.05 GHz |
| CPU arxitekturası | 64-bit |
| Mikroarxitektura | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Yaddaş tipi | LPDDR4X |
| Qrafik prosessor (GPU) | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Daxili yaddaş | 256GB |
| Konfiqurasiyalar | 256GB 12GB RAM |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Bəli |
| Kart yuvası | microSDXC |
Proqram təminatı
| Əməliyyat sistemi | Android 13 (Tiramisu) |
Əsas kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Cüt kamera | 64 MP, ƒ/1.9 ( Geniş bucaqlı ), 0.8 μm, 1/1.7" Sensor ölçüsü PDAF 64 MP, ƒ/1.8 ( Gecə görmə modulu ) 2 infraqırmızı işıq |
| Flaş | Bəli |
| Flaş tipi | LED flaş |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Yüksək Dinamik Aralıq (HDR) Panorama |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Ön kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 16 MP, ƒ/2.2 ( Geniş bucaqlı ), 1.0 μm |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 1080p @ 30 fps |
Batareya
| Növ | Li-Poly |
| Tutum | 22000 mAh |
| Naqilli şarj sürəti | 66 W |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Tərs kabel ilə şarj |
Şəbəkə
| SIM kart sayı | İki SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Məlumat ötürmə sürəti | LTE, HSPA |
| 2G tezlikləri | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G tezlikləri | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G tezlikləri | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Bəli ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi funksiyaları | Dual-band |
| Bluetooth | Bəli, v5.2 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB bağlantısı | USB vasitəsilə şarj, USB kütləvi yaddaş cihazı (UMS) |
| GPS | Bəli |
| GPS funksiyaları | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Bəli |
Multimedia
| Səsucaldan | Bəli |
| 3,5 mm qulaqcıq çıxışı | Bəli |
| FM radio | Bəli |
Əlavə xüsusiyyətlər
| Sensorlar | Akselerometr Kompas Giroskop Yaxınlıq sensoru Yan barmaq izi sensoru |
| Əlavə funksiyalar | Aksesuar konnektoru (Ulefone endoskop, mikroskop) 1000 lümenlik xüsusi fənər |
Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.
Ulefone Armor 24 şəkilləri
Tez-tez verilən suallar
-
Ulefone Armor 24-ın qiyməti nə qədərdir?
Ulefone Armor 24-ın qiyməti €260-dir və yaxın günlərdə dəyişə bilər.
-
Ulefone Armor 24 nə vaxt satışa çıxıb?
Ulefone Armor 24 rəsmi olaraq 01 Sentyabr 2023, Cümə-də təqdim edilib.
-
Ulefone Armor 24 hazırda mağazalarda varmı?
Bəli, Ulefone Armor 24 istehsaldadır və mağazalarda satılır.
-
Ulefone Armor 24-ın çəkisi nə qədərdir?
Ulefone Armor 24 təxminən 647 qramdır.
-
Ulefone Armor 24-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?
Ulefone Armor 24-ın ekranı 6.78 düymdür.
-
Ulefone Armor 24 5G dəstəkləyir?
Xeyr, Ulefone Armor 24 5G şəbəkəsini dəstəkləmir.
-
Ulefone Armor 24-da neçə kamera var?
Ulefone Armor 24-ın arxa tərəfində Cüt kamera, ön tərəfində isə Tək kamera var.