TCL Tab 10L
TCL Tab 10L xüsusiyyətləri
Ümumi məlumat
| Brend | TCL |
| Model adı | Tab 10L |
| Digər adlar | 8491X (Beynəlxalq versiya) |
| Təqdimat tarixi | 04 Yanvar 2022, Çərşənbə Axşamı |
| Vəziyyət | Satışda |
| Qiymətlər | ₹7,299 |
Dizayn
| Hündürlük | 243.2 mm (9.57 düym) |
| En | 158.2 mm (6.23 düym) |
| Qalınlıq | 9.2 mm (0.36 düym) |
| Çəki | 426 qram (15.03 oz) |
| Rənglər | Prime Black |
Ekran
| Ekran növü | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü | 10.1 düym |
| Ekran icazəsi | 800 × 1280 piksel |
| Tərəf nisbəti | 16:10 |
| Piksel sıxlığı | 149 ppi |
| Ekran/gövdə nisbəti | ≈ 76.9% |
| Toxunma ekranı | Bəli |
| Çərçivəsiz ekran | Bəli |
| Ekran xüsusiyyətləri | Kapasitiv toxunma ekranı Çox nöqtəli toxunma ekranı |
Donanım
| Çipset | MediaTek MT8167 |
| CPU nüvələrinin sayı | 4 |
| İstehsal prosesi | 28 nm |
| CPU maksimum tezliyi | 1.5 GHz |
| CPU arxitekturası | 64-bit |
| Mikroarxitektura | Cortex-A35 |
| Yaddaş tipi | LPDDR4 |
| Qrafik prosessor (GPU) | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 2GB |
| Daxili yaddaş | 32GB |
| Daxili yaddaş tipi | eMMC 5.1 |
| Konfiqurasiyalar | 32GB 2GB RAM |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Bəli |
| Kart yuvası | microSDXC |
Proqram təminatı
| Əməliyyat sistemi | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Əsas kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 2 MP |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Rəqəmsal yaxınlaşdırma |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 720p |
Ön kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Tək kamera | 2 MP |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 720p |
Batareya
| Növ | Li-Poly |
| Tutum | 4080 mAh |
Şəbəkə
| Mobil şəbəkə | Xeyr |
Bağlantı
| Wi-Fi | Bəli ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi funksiyaları | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bəli, v4.2 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 |
| USB bağlantısı | USB vasitəsilə şarj, USB kütləvi yaddaş cihazı (UMS) |
| GPS | Xeyr |
| NFC | Xeyr |
Multimedia
| Səsucaldan | Bəli |
| 3,5 mm qulaqcıq çıxışı | Bəli |
| Səs formatları | İkiqat dinamiklər |
| FM radio | Xeyr |
Əlavə xüsusiyyətlər
| Sensorlar | Akselerometr |
Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.
TCL Tab 10L şəkilləri
Tez-tez verilən suallar
-
TCL Tab 10L-ın qiyməti nə qədərdir?
TCL Tab 10L-ın qiyməti ₹7,299-dir və yaxın günlərdə dəyişə bilər.
-
TCL Tab 10L hazırda mağazalarda varmı?
Bəli, TCL Tab 10L istehsaldadır və mağazalarda satılır.
-
TCL Tab 10L-ın çəkisi nə qədərdir?
TCL Tab 10L təxminən 426 qramdır.
-
TCL Tab 10L-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?
TCL Tab 10L-ın ekranı 10.1 düymdür.
-
TCL Tab 10L-da neçə kamera var?
TCL Tab 10L-ın arxa tərəfində Tək kamera, ön tərəfində isə Tək kamera var.