Samsung Galaxy Z Fold Wide
Samsung Galaxy Z Fold Wide xüsusiyyətləri
Ümumi məlumat
| Brend | Samsung |
| Model adı | Galaxy Z Fold Wide |
| Digər adlar | SM-F971B (Beynəlxalq versiya) SM-F971B/DS (Beynəlxalq versiya) SM-F971U (Beynəlxalq versiya) SM-F971U1 (Beynəlxalq versiya) |
| Vəziyyət | Şayiədir |
Dizayn
| Hündürlük | 161.4 mm (6.35 düym) |
| En | 123.9 mm (4.88 düym) |
| Qalınlıq | 4.9 mm (0.19 düym) |
| Çəki | 199 qram (7.02 oz) |
| Rənglər | Qara, Digər rənglər |
| Qorunma dərəcəsi | Toza keçirməyən və suya davamlı (30 dəqiqə ərzində 1,5 m dərinliyə qədər batırmaq mümkündür) |
| Qorunma sertifikatları | IP48 |
| Dizayn detalları | Təkmilləşdirilmiş Armor alüminium çərçivə |
Ekran
| Ekran növü | Qatlana bilən Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Ekran ölçüsü | 7.6 düym |
| Ekran icazəsi | 1828 × 2584 piksel |
| Yeniləmə tezliyi | 120 Hz |
| Piksel sıxlığı | 416 ppi |
| Ekran/gövdə nisbəti | ≈ 87.9% |
| Ekran qoruması | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Toxunma ekranı | Bəli |
| Çərçivəsiz ekran | Xeyr |
| Ekran xüsusiyyətləri | Kapasitiv sensor ekran HDR10+ Çox nöqtəli toxunma ekranı |
Donanım
| Çipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU nüvələrinin sayı | 8 |
| İstehsal prosesi | 3 nm |
| CPU maksimum tezliyi | 4320 MHz |
| CPU arxitekturası | 64-bit |
| Mikroarxitektura | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Qrafik prosessor (GPU) | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Daxili yaddaş | 256GB, 512GB, 1TB |
| Daxili yaddaş tipi | UFS 4.0 |
| Konfiqurasiyalar | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Xeyr |
Proqram təminatı
| Əməliyyat sistemi | Android 16 (Baklava), Ən çox 7 əsas Android yenilənməsi |
| İstifadəçi interfeysi | Samsung One UI 8 |
Əsas kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Cüt kamera | 50 MP ( Geniş bucaqlı ) Optik təsvir sabitləşdirmə (OIS) PDAF 50 MP ( Ultra geniş bucaqlı ) Avtofokus (AF) |
| Flaş | Bəli |
| Flaş tipi | LED flaş |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Yüksək Dinamik Aralıq (HDR) Panorama |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funksiyaları | Gyro-EIS, Optik təsvir sabitləşdirmə (OIS) |
Ön kamera
| Kamera konfiqurasiyası | Bəli |
| Cüt kamera | 10 MP, ƒ/2.2, 18 mm ( Ultra geniş bucaqlı ), 1.12 μm, 1/3.0" Sensor ölçüsü 10 MP, ƒ/2.2, 24 mm ( Geniş bucaqlı ), 1.12 μm, 1/3.0" Sensor ölçüsü |
| Əlavə xüsusiyyətlər | Yüksək Dinamik Aralıq (HDR) |
| Video çəkiliş rejimləri | Bəli |
| Video formatları | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funksiyaları | Gyro-EIS |
Batareya
| Növ | Li-Poly |
| Tutum | 4800 mAh |
| Naqilli şarj sürəti | 45 W |
Şəbəkə
| SIM kart sayı | İki SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE dəstəyi | Bəli |
| Məlumat ötürmə sürəti | 5G, LTE, HSPA |
| 2G tezlikləri | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G tezlikləri | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G tezlikləri | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G tezlikləri | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Bağlantı
| Wi-Fi | Bəli ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi funksiyaları | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Bəli, v5.4 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB bağlantısı | USB vasitəsilə şarj, USB kütləvi yaddaş cihazı (UMS) |
| GPS | Bəli |
| GPS funksiyaları | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Bəli |
Multimedia
| Səsucaldan | Bəli |
| 3,5 mm qulaqcıq çıxışı | Xeyr |
| Səs formatları | Yüksək bitreytli audio dəstəyi, Stereo dinamiklər |
| FM radio | Xeyr |
Əlavə xüsusiyyətlər
| Sensorlar | Akselerometr Barometr Kompas Giroskop Yaxınlıq sensoru Yan barmaq izi sensoru |
| Əlavə funksiyalar | Ekranın möhkəmləndirilməsi üçün titan lövhə qatı |
Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.
Samsung Galaxy Z Fold Wide şəkilləri
Tez-tez verilən suallar
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide hazırda mağazalarda varmı?
Xeyr, Samsung Galaxy Z Fold Wide hələ satışa çıxmayıb, ona görə mağazalarda yoxdur.
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide-ın çəkisi nə qədərdir?
Samsung Galaxy Z Fold Wide təxminən 199 qramdır.
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?
Samsung Galaxy Z Fold Wide-ın ekranı 7.6 düymdür.
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide 5G dəstəkləyir?
Bəli, Samsung Galaxy Z Fold Wide n1, n2 tezliklərində 5G şəbəkəsini dəstəkləyir.
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide-da neçə kamera var?
Samsung Galaxy Z Fold Wide-ın arxa tərəfində Cüt kamera, ön tərəfində isə Cüt kamera var.