Menyu

Tema

Dil

Nokia 235 4G (2024) 3
Nokia

Nokia 235 4G (2024)

  • Əməliyyat sistemi —
  • Ekran 2.8 düym 240x320 piksel
  • Batareya 1450 mAh Li-Ion
  • Performans 64MB RAM Unisoc T107
  • Kamera 2MP
  • Daxili yaddaş 128MB

Nokia 235 4G (2024) xüsusiyyətləri

Ümumi məlumat

Brend
Nokia
Model adı
235 4G (2024)
Təqdimat tarixi
30 Aprel 2024, Çərşənbə Axşamı
Buraxılış tarixi
01 May 2024, Çərşənbə
Vəziyyət
Satışda

Dizayn

Hündürlük
127.3 mm (5.01 düym)
En
54.2 mm (2.13 düym)
Qalınlıq
11.6 mm (0.46 düym)
Rənglər
Qara, Mavi, Bənövşəyi

Ekran

Ekran növü
TFT LCD
Ekran ölçüsü
2.8 düym
Ekran icazəsi
240 × 320 piksel
Tərəf nisbəti
4:3
Piksel sıxlığı
143 ppi
Ekran/gövdə nisbəti
≈ 35.2%
Toxunma ekranı
Xeyr
Çərçivəsiz ekran
Xeyr

Donanım

Çipset
Unisoc T107
CPU nüvələrinin sayı
1
İstehsal prosesi
22 nm
CPU maksimum tezliyi
1.0 GHz
CPU arxitekturası
32-bit
Mikroarxitektura
1x 1.0 GHz – ARM Cortex-A7
Yaddaş tipi
LPDDR2
RAM
0.06GB
Daxili yaddaş
128MB
Konfiqurasiyalar
128MB 0.06GB RAM
Yaddaş kartı dəstəyi
Bəli
Kart yuvası
microSDHC

Əsas kamera

Kamera konfiqurasiyası
Bəli
Tək kamera
2 MP
Flaş
Bəli
Flaş tipi
LED flaş
Video çəkiliş rejimləri
Bəli

Batareya

Növ
Li-Ion
Tutum
1450 mAh
Çıxarılma imkanı
Çıxarıla bilən

Şəbəkə

SIM kart sayı
İki SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Məlumat ötürmə sürəti
LTE, HSPA
2G tezlikləri
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G tezlikləri
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G tezlikləri
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Bağlantı

Wi-Fi
Xeyr
Bluetooth
Bəli, v5.0
USB portları
USB Type-C
USB bağlantısı
USB vasitəsilə şarj
GPS
Xeyr
NFC
Xeyr

Multimedia

Səsucaldan
Bəli
3,5 mm qulaqcıq çıxışı
Bəli
FM radio
Bəli

Əlavə xüsusiyyətlər

Əlavə funksiyalar
MP3 pleyer

Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.

Nokia 235 4G (2024) şəkilləri

Tez-tez verilən suallar

Nokia 235 4G (2024) nə vaxt satışa çıxıb?

Nokia 235 4G (2024) rəsmi olaraq 01 May 2024, Çərşənbə-də təqdim edilib.

Nokia 235 4G (2024) hazırda mağazalarda varmı?

Bəli, Nokia 235 4G (2024) istehsaldadır və mağazalarda satılır.

Nokia 235 4G (2024)-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?

Nokia 235 4G (2024)-ın ekranı 2.8 düymdür.

Nokia 235 4G (2024) 5G dəstəkləyir?

Xeyr, Nokia 235 4G (2024) 5G şəbəkəsini dəstəkləmir.

Nokia 235 4G (2024)-da neçə kamera var?

Nokia 235 4G (2024)-ın arxa tərəfində Tək kamera var və ön kamera yoxdur.