Menyu

Tema

Dil

Motorola Moto G47 Power 3
Motorola

Motorola Moto G47 Power

  • Əməliyyat sistemi Android 16
  • Ekran 6.67 düym 720x1604 piksel
  • Batareya 7000 mAh
  • Performans 4/8GB RAM Dimensity 6300
  • Kamera 108MP 1440p
  • Daxili yaddaş 128/256GB UFS 2.2

Motorola Moto G47 Power xüsusiyyətləri

Ümumi məlumat

Brend
Motorola
Model adı
Moto G47 Power
Digər adlar
XT2625-15
Vəziyyət
Şayiədir
Qiymətlər
€270

Dizayn

Korpus materialı
Arxa: silikon polimer (eko dəri)
Şassı: Plastik
Ön: Gorilla şüşə 3
Rənglər
Qara, Mavi
Qorunma dərəcəsi
Toz keçirməz və suya davamlı (su sıçramalarına qarşı)
Qorunma sertifikatları
IP64

Ekran

Ekran növü
IPS LCD
Ekran ölçüsü
6.67 düym
Ekran icazəsi
720 × 1604 piksel
Yeniləmə tezliyi
120 Hz
Tərəf nisbəti
20:9
Piksel sıxlığı
264 ppi
Ekran/gövdə nisbəti
≈ 84.3%
Maksimum parlaqlıq
1050 cd/m²
Ekran qoruması
Corning Gorilla Glass 7i şüşəsi, Möhkəmliyi və ya ekstremal şəraitdə istifadəsi zəmanət verilmir, MIL-STD-810H standartına uyğun
Toxunma ekranı
Bəli
Ekran xüsusiyyətləri
Kapasitiv sensor ekran
Çox nöqtəli toxunma ekranı

Donanım

Çipset
MediaTek Dimensity 6300
CPU nüvələrinin sayı
8
İstehsal prosesi
6 nm
CPU maksimum tezliyi
2.4 GHz
CPU arxitekturası
64-bit
Mikroarxitektura
2x 2.4 GHz – Cortex-A76
6x 2.0 GHz – Cortex-A55
Yaddaş tipi
LPDDR4X
Qrafik prosessor (GPU)
ARM Mali-G57 MC2
RAM
4GB, 8GB
Daxili yaddaş
128GB, 256GB
Daxili yaddaş tipi
UFS 2.2
Konfiqurasiyalar
128GB 4GB RAM
128GB 8GB RAM
256GB 8GB RAM
Yaddaş kartı dəstəyi
Bəli
Kart yuvası
microSDXC

Proqram təminatı

Əməliyyat sistemi
Android 16 (Baklava)

Əsas kamera

Kamera konfiqurasiyası
Bəli
Cüt kamera
108 MP, ƒ/1.7 ( Geniş bucaqlı ), 0.64 μm
PDAF

2 MP ( Makro obyektiv )
Flaş
Bəli
Flaş tipi
LED flaş
Əlavə xüsusiyyətlər
Yüksək Dinamik Aralıq (HDR)
Panorama
Video çəkiliş rejimləri
Bəli
Video formatları
1440p @ 30 fps
1080p @ 30/60 fps

Ön kamera

Kamera konfiqurasiyası
Bəli
Tək kamera
8 MP, ƒ/2.0 ( Geniş bucaqlı ), 1.12 μm
Video çəkiliş rejimləri
Bəli
Video formatları
1440p @ 30 fps
1080p @ 30/60 fps

Batareya

Tutum
7000 mAh
Naqilli şarj sürəti
30 W
Əlavə xüsusiyyətlər
Tərs kabel ilə şarj

Şəbəkə

SIM kart sayı
İki SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE dəstəyi
Bəli
Məlumat ötürmə sürəti
5G, LTE, HSPA
2G tezlikləri
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G tezlikləri
HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G tezlikləri
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G tezlikləri
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Bağlantı

Wi-Fi
Bəli ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi standartları
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi funksiyaları
Dual-band
Bluetooth
Bəli, v5.4
USB portları
USB Type-C 2.0
USB bağlantısı
USB vasitəsilə şarj, USB kütləvi yaddaş cihazı (UMS)
GPS
Bəli
GPS funksiyaları
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS
NFC
Bəli

Multimedia

Səsucaldan
Bəli
3,5 mm qulaqcıq çıxışı
Bəli
Səs formatları
24-bit/192kHz Hi-Res audio, Dolby Atmos, Stereo dinamiklər
FM radio
Bəli

Əlavə xüsusiyyətlər

Sensorlar
Akselerometr
Kompas
Giroskop
Yaxınlıq sensoru
Yan barmaq izi sensoru

Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.

Motorola Moto G47 Power şəkilləri

Tez-tez verilən suallar

Motorola Moto G47 Power-ın qiyməti nə qədərdir?

Motorola Moto G47 Power-ın qiyməti €270-dir və yaxın günlərdə dəyişə bilər.

Motorola Moto G47 Power hazırda mağazalarda varmı?

Xeyr, Motorola Moto G47 Power hələ satışa çıxmayıb, ona görə mağazalarda yoxdur.

Motorola Moto G47 Power-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?

Motorola Moto G47 Power-ın ekranı 6.67 düymdür.

Motorola Moto G47 Power 5G dəstəkləyir?

Bəli, Motorola Moto G47 Power n1, n2 tezliklərində 5G şəbəkəsini dəstəkləyir.

Motorola Moto G47 Power-da neçə kamera var?

Motorola Moto G47 Power-ın arxa tərəfində Cüt kamera, ön tərəfində isə Tək kamera var.