Menyu

Tema

Dil

Energizer E130S 3
Energizer

Energizer E130S

  • Əməliyyat sistemi —
  • Ekran 1.77 düym 128x160 piksel
  • Batareya 1000 mAh Li-Ion
  • Performans 48MB RAM Unisoc T107
  • Kamera 0.3MP
  • Daxili yaddaş 128MB

Energizer E130S xüsusiyyətləri

Ümumi məlumat

Brend
Energizer
Model adı
E130S
Təqdimat tarixi
01 Sentyabr 2022, Cümə Axşamı
Buraxılış tarixi
01 Sentyabr 2022, Cümə Axşamı
Vəziyyət
Satışda
Qiymətlər
€20

Dizayn

Hündürlük
115 mm (4.53 düym)
En
49.2 mm (1.94 düym)
Qalınlıq
14.8 mm (0.58 düym)
Çəki
87 qram (3.07 oz)
Rənglər
Qara, Qızılı, Gümüş

Ekran

Ekran növü
TFT LCD
Ekran ölçüsü
1.77 düym
Ekran icazəsi
128 × 160 piksel
Piksel sıxlığı
116 ppi
Ekran/gövdə nisbəti
≈ 17.4%
Toxunma ekranı
Xeyr
Çərçivəsiz ekran
Xeyr

Donanım

Çipset
Unisoc T107
CPU nüvələrinin sayı
1
İstehsal prosesi
22 nm
CPU maksimum tezliyi
1.0 GHz
CPU arxitekturası
32-bit
Mikroarxitektura
1x 1.0 GHz – ARM Cortex-A7
Yaddaş tipi
LPDDR2
RAM
0.05GB
Daxili yaddaş
128MB
Konfiqurasiyalar
128MB 0.05GB RAM
Yaddaş kartı dəstəyi
Bəli
Kart yuvası
microSD

Əsas kamera

Kamera konfiqurasiyası
Bəli
Tək kamera
0.3 MP
Video çəkiliş rejimləri
Bəli

Ön kamera

Kamera konfiqurasiyası
Bəli
Tək kamera
0.3 MP

Batareya

Növ
Li-Ion
Tutum
1000 mAh
Çıxarılma imkanı
Çıxarıla bilən

Şəbəkə

SIM kart sayı
İki SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Məlumat ötürmə sürəti
LTE, HSPA
2G tezlikləri
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G tezlikləri
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G tezlikləri
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Bağlantı

Wi-Fi
Xeyr
Bluetooth
Bəli, v2.1
USB portları
Micro-USB 2.0
USB bağlantısı
USB vasitəsilə şarj
GPS
Xeyr
NFC
Xeyr

Multimedia

Səsucaldan
Bəli
3,5 mm qulaqcıq çıxışı
Bəli
FM radio
Bəli

Əlavə xüsusiyyətlər

Əlavə funksiyalar
LED fənər

Qeyd Bu səhifədəki məlumatların 100% dəqiqliyinə zəmanət verə bilmirik.

Energizer E130S şəkilləri

Tez-tez verilən suallar

Energizer E130S-ın qiyməti nə qədərdir?

Energizer E130S-ın qiyməti €20-dir və yaxın günlərdə dəyişə bilər.

Energizer E130S nə vaxt satışa çıxıb?

Energizer E130S rəsmi olaraq 01 Sentyabr 2022, Cümə Axşamı-də təqdim edilib.

Energizer E130S hazırda mağazalarda varmı?

Bəli, Energizer E130S istehsaldadır və mağazalarda satılır.

Energizer E130S-ın çəkisi nə qədərdir?

Energizer E130S təxminən 87 qramdır.

Energizer E130S-ın ekran ölçüsü nə qədərdir?

Energizer E130S-ın ekranı 1.77 düymdür.

Energizer E130S 5G dəstəkləyir?

Xeyr, Energizer E130S 5G şəbəkəsini dəstəkləmir.

Energizer E130S-da neçə kamera var?

Energizer E130S-ın arxa tərəfində Tək kamera, ön tərəfində isə Tək kamera var.